cURL Error #:Couldn't resolve host 'api2.moodb.pl' Pralki LG - zobacz najnowsze modele w super niskich cenach

Opinie o pralkach LG

Analizując dostępne w internecie opinie o pralkach firmy LG można zauważyć, że producent ten cieszy się dość dużym zaufaniem konsumentów. Oczywiście wszystko często zależy od konkretnego modelu, ale w większości przypadków pralki tej marki uzyskują ocenę 4.3 - 4.5 na 5 możliwych gwiazdek, co jest wynikiem dobrym lub bardzo dobrym. Do najlepiej ocenianych pralek (biorąc pod uwagę tylko te, posiadające więcej niż 20 rozbudowanych recenzji) należą modele: LG F1480TDS, LG F1089ND oraz LG WD1203CD.

Wśród pozytywnych opinii najczęściej pojawia się funkcjonalność, dobry stosunek jakości do ceny, prosta obsługa oraz wygląd urządzenia. Wiele osób zwraca uwagę na to, że pralki LG są bardzo ciche podczas pracy. Wśród negatywnych opinii najczęściej pojawia się natomiast głośne działanie urządzenia pobierającego wodę, a także cena (którą paradoksalnie wiele osób uznało także za zaletę).

LG to solidna i sprawdzona marka

Koreański producent to marka sprawdzona i godna zaufania. Cena produktów wygląda bardzo podobnie jak u konkurencyjnych marek tj. Bosch, Samsung, Electrolux czy Whirlpool. LG bez wątpienia nie należy jednak do najtańszych producentów. Naszym zdaniem jest to jednak wybór na prawdę godny uwagi.

Co musisz wiedzieć o pralkach tego producenta?

W ofercie LG znajdziemy pralki z ciekawymi funkcjami, którym na pewno warto się przyjrzeć. Podstawa to silnik inwenterowy, oznaczony na modelach jako Inventer Direct Drive. Jest on objęty 10 letnią gwarancją producenta. Warto też zdecydować się na pralkę, która posiada technologię LG Steam, czyli pranie za pomocą pary wodnej. Funkcja ta pozwala na szybkie odświeżanie ubrań, usuwając brzydkie zapachy i zagniecenia.