Pralka Electrolux EWS1266CI

Jest to pralka która nie wymaga wiele miejsca ponieważ jej głębokość wynosi tylko 38 centymetrów przez co wpisuje się w kategorię pralek slim. Posiada silnik inwerterowy dzięki któremu cechuje się cichą pracą oraz niskim zużyciem energii elektrycznej.

sprawdź, gdzie kupisz najtaniej!
Sprawdź najniższą cenę!
Pralka Electrolux EWS1266CI - sprawdź, gdzie kupić najtaniej!
Klasa energetyczna: A+++,
Szerokość: 59,5 cm,
Głębokość: 37,7 cm,
Kolor: biały,
Ładowność pralki: 6 kg,
Prędkość wirowania pralki: 1200 obr./min.,
Ładowanie pralki: od frontu,
Kolor drzwiczek: szary/srebrny,

Jako jeden z nielicznych producentów, Electrolux zastosował 10 letnią gwarancję na silnik. Firma jest mocno skupiona na projektowaniu energooszczędnych pralek, a nowy system Optisense dostosowuj ilość pobieranej wody, czas prania oraz wartość pobieranej energii elektrycznej do wagi prania.

Pralka posiada system kontroli rodzicielskiej oraz system mający zapobiegać zalaniu jak i system odcinający dopływ wody w przypadku spadku jej ciśnienia. Electrolux w modelu EWS1266CI proponuje nam aż 14 programów, wraz z bardzo ciekawą funkcją TimeManager która pozwoli na określenie czasu prania. Ta funkcja potrafi dostosować długość prania do naszych wymagań. To właśnie my możemy zaprogramować naszą pralkę i zadać jej odpowiedni dla nas czas całego cyklu prania.

Producent wyposażył pralkę dodatkowo w system OptiSens, który to umożliwia automatyczne dostosowanie ilości wody do wielkości wsadu. Ale ten system optymalizuje również czas jak i ilość zużytej energii. OptiSens to ochrona i gwarancja trwałości Twoich ubrań.

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, skutkuje wysoką sprzedażą Electrolux EWS1266CI, nasza redakcja poleca go osobą które są dość zapracowane i oczekują możliwości optymalizacji czasu prania