Polecane są również rodzicom, którzy mają spore ilości prania i piorą często. Jak wiadomo suszenie tak dużej ilości reklam jest problematyczne, dlatego takie urządzenie rozwiązuje wiele problemów. Szczególnie tych związanych z brakiem specjalnego pomieszczenia na suszenie prania. Nasz ranking pokazuje najpopularniejsze produkty ale wybrane według kilku kryteriów, takich jak cena, awaryjność i opinie użytkowników i ekspertów branżowych. Ranking Pralko Suszarek jest aktualizowany raz w miesiącu.

Najlepsza Pralko-Suszarka

Pralko suszarka LG F4J7FH1W

1.Pralko suszarka LG F4J7FH1W

Pralka i Suszarka w jednym od LG, znalazła się na pierwszym miejscu w naszym rankingu ponieważ wyróżnia się spośród konkurentów technologią Eco Hybrid. Zapewnia ona oszczędność wody oraz krótszy cykl prania. Cykl Eco Hybrid zużywa rocznie 4774 litrów wody, a standardowe pralko suszarki aż 22 tysiące litrów wody. Dodatkowo producent przygotował specjalny program dla alergików, który za pomocą gorącej wody wytwarza parę, która to oczyszcza w delikatny sposób ubrania oraz uwalnia je od alergenów.

Zalety:

 • Pralka i suszarka w jednym
 • Dedykowana alergikom
 • Jakość wykonania

Wady:

 • Wysoka cena w stosunku do konkurencji

Oszczędna i nowoczesna

Pralko suszarka Bosch WVG30460PL

2.Pralko suszarka Bosch WVG30460PL

Pralko suszarka marki Bosch to jest bardzo wydajna energetycznie przez co zużywa niespotykanie mało energii. Producent zadbał o nowoczesny silnik bezszczotkowy który zapewnia cichą i energooszczędną pracę. Jest on o wiele trwalszy niż inne napędy, a dodatkowo objęty został aż 10 letnią gwarancją. Producent pomyślał również o alergikach wdrażając do pralki odpowiedni program. Ale zastosowana unikalny program który na początku podgrzewa ubrania za pomocą pary wodnej i zabija wszelkie baterie i wolne rodniki. Pralka ma wsad o pojemności 7kg i pozwala na wirowanie aż do 1500 obrotów.

Zalety:

 • Niski Poziom Hałasu
 • Wysoka klasa efektywności prania
 • Oszczędność

Najlepsza cena

Pralko-suszarka Candy CSW 485DL

3.Pralko-suszarka Candy CSW 485DL

Włoski producent Candy zadbał o najważniejsze elementy w pralce, można ją sterować za pomocą aplikacji. Posiada moduł NFC oraz dostosowuje program do ilości prania w bębnie. Znajdziemy dedykowany program dla dzieci, który pozwoli usunąć uporczywe zabrudzenia na ubrankach, ale i również walczy z roztoczami i bakteriami. Pralka posiada również takie funkcje jak opóźniony start czy smart touch.

Zalety:

 • Obsługa przez aplikację
 • Duża pojemność suszarki (5 kg)

Ciekawa propozycja w dobrej cenie

Hotpoint-Ariston AQD1070D 49 EU/B

4.Hotpoint-Ariston AQD1070D 49 EU/B

Pralko-suszarka HOTPOINT ARISTON AQD1070D 49 EU/B to ciekawa propozycja funkcjonalnego urządzenia w niewygórowanej cenie. Duża pojemność- 10kg pralki i 8kg suszarki oraz 1400 obrotów na minutę sprawiają, że warto rozważyć ten produkt decydując się na nowe urządzenie. Urządzenie ma 59,5 cm szerokości i niecałe 62 cm głębokości i zostało wyposażone w kilka ciekawy funkcji min. Woolmark Pratinum Care, która pozwala na pranie rzeczy przeznaczonych wyłącznie do prania ręcznego oraz technologię SuperSilent, która sprawia, że urządzenie jest niezwykle ciche.

Zalety:

 • Ładowność 10kg pralka i 8kg suszarka
 • Atrakcyjna cena

Wady:

 • Nietypowy design urządzenia